یکشنبه 31 شهریور 1398

برگزاری جشنواره فرهنگی ویژه فرزندان همکاران استانداری

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/07/15 11:58 ویرایش : ‎1396/07/15 12:36 بازدید: 297

جشن تکلیف فرزندان همکاران استانداری در تاریخ 2/ 7/ 96 درسالن شهید انصاری استانداری برگزار شد. این مراسم با حضور معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حجازی مشاورمحترم استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و دبیرشورای اقامه نماز استانداری و جمعی از مدیران ، کارشناسان و فرزندان دختر و پسر همکاران استانداری  که به سن تکلیف رسیده اند و همچنین فرزندان همکارانی 12-6 ساله استانداری که در مسابقه نقاشی باموضوع نماز و نیایش در مرداد ماه سالجاری شرکتنموده بودند؛برگزارشد.
آقای اصغریان ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و خوشامد به همکاران وخانواده هایشان که در این مراسم معنوی شرکت نموده اند تشکر نمود.

ایشان در مورد آشنایی و تشویق فرزندان به نماز واحکام دینی اشاره نمودند ویادآور شدند که با فراگیری نماز و آشنایی با معارف بتوان نقش مهمی در تربیت اسلامی فرزندان داشته باشیم  

سپس حاج آقا حجازی در مورد برگزاری این گونه برنامه های مذهبی جذاب ، و لزوم توجه بیشتر خانواده ها و دعوت به نماز فرزندان تاکید نمودند . همچنین یادآور شدند که پدر ومادر نقش مهمی در آینده فرزندان دارند که اولا در نامگذاری فرزندان توجه داشته باشند و ثانیا" فرزندان رادرکودکی با نماز آشنا کنند و وتلاش در یادگیری نماز فرزندان داشته باشند و سعی نمایند در تربیت اسلامی فرزندان کوشا باشند

گفتنی است ضمن برگزاری واجرای برنامه های جذاب ومسابقه  ، در پایان مراسم از 46 تن از فرزندان کارکنان با اهداء هدایا و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی